Кимоно: Тренд кој трае од сезона во сезона

27 јули, 2021
873x400 (1)

Кимоното е модно парче во кое секогаш ќе се издвојувате од толпата

Во последните неколку сезони, кимоното ја покажа својата разновидност, па затоа не е ни чудо што се најде во гардеробите на познатите блогери.

Кимоно е модно парче во кое секогаш ќе се издвојувате од толпата, а може да биде и многу практично.

Во слоевити комбинации, кимоното ќе се носи и над фустани и над здолништа. Дури и ако го носите само со фармерки и обична маица, кимоното дефинитивно ќе ја зачини вашата комбинација.

Kimono je modni komad u kojem ćete se uvijek izdvojiti iz mase

Голем број нови модели, кои веќе се наоѓаат во колекциите на многу познати брендови, покажуваат дека кимоното дефинитивно ќе остане присутно и на модната сцена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi