Комбинација од ОВИЕ две состојки ГО ТОПИ САЛОТО! Пијалок кој ќе ви помогне конечно да бидете задоволни со својот изглед!

1 септември, 2021
463788_caj_f

Потребни ви се само овие две состојки за да направите силна смеса која ќе ви помогне да ја намалите тежината.

Може да изгубите до 5 кг за само една недела. Што ако ви кажеме дека ви е потребна само чаша вода и малку цимет во прав? Овој рецепт дефинитивно треба да го пробате, бидејќи го препорачува дури и нутриционист.

Еве што треба да направите:

Само додадете 1 лажичка цимет во 250 мл вода и оставете да проврие 5 минути.

После тоа, тргнете од оган и оставете да се излади 10 минути.

Пијте го овој прекрасен пијалок наутро, веднаш откако ќе се разбудите на празен стомак.

Или можете да го пиете во средината на денот, или пред вечера. Пијте го најмалку 15 дена.