Кралицата Летиција повторно воодушевува: Убавината во едноставноста (ФОТО)

7 септември, 2021
99f201d0d6615a1f35fb912431d0d0bf7076066b

Кралицата Летиција направи вистински избор со класичен фустан до под колена.

Можеме да ја наречеме кралицата Летиција една од најстилизираните жени во светот. Класиката е дел од секое нејзино појавување, и уште еднаш покажа колку умереноста и едноставноста се ценат.

Кралицата Летиција во елегантен фустан

Таа се појави на доделувањето на наградите „Retina ECO Awards“ во Мадрид во мал црн фустан кој паѓа на нејзините раменици.

Фустанот е со должина до под колената и целосно ја следи линијата на телото. За уште покласичен изглед, таа носеше црни салонки и на се додаде мала писмо чанта. Фустанот и овој пат е потпишан од дизајнерката Каролина Херера, чиј дизајн Летиција многу го сака.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi