ЛЕЖЕРНОТО ИЗДАНИЕ НА АЛЕСАНДРА АМБРОЗИО КОЕ Е ЗА ЧИСТА 10-КА: Овие парчиња сигурно веќе ги имате во ормарот!

27 август, 2021
256989_aleksandraambosio_ls

Папараците ја фотографираа манекенката Александра Амбросио во целосно опуштена верзија, додека шеташе по улиците на Лос Анџелес.

Таа ни даде одлична идеја за секојдневен, секојдневен стајлинг. Овие или слични парчиња веројатно веќе ги имате во вашата гардероба, па лесно ќе можете да ја ископирате оваа модна комбинација.

Aleksandra Ambrosio

Таа избра бели „искинати“ фармерки, кои се апсолутен хит ова лето. Маичката и сандалите на спортистот со помали потпетици совршено се вклопуваат. Од додатоците, таа имаше само шамија во светло портокалова боја која совршено го надополни стајлингот и му даде интересна нота.

Дали ви се допаѓа оваа модна комбинација?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi