Листа за шопинг, Бред Пит, нови чевли, валкани алишта … Жените откриле за што мислат за време на СЕКСОТ и ги шокирале МАЖИТЕ!

26 март, 2021
коко

Ако досега, драги мажи, сте биле убедени дека вашите партнери размислуваат само за вас за време на сексот – знајте дека живеете во вистинска заблуда.

Имено, резултатите од некои истражувања покажаа дека жените за време на сексот размислуваат за холивудските актери, поранешни љубовници, порно сцени, па дури и шопинг намирници!

Seks

„За време на сексот, често собирам список за шопинг во мојот ум, размислувам за чевлите што сакам да ги купам и валканите алишта што треба да ги мијам“, признава 34-годишната испитаничка.

Истражувањата покажаа дека жените често размислуваат за мажи со кои би сакале да водат љубов за време на сексот.

seks

„Иако го обожавам својот сопруг, едноставно не можам да престанам да размислувам за мажите за кои тајно сонувам, како Бред Пит и Хју Џекман“, објаснува друга девојка.

Bred Pit

Се прашувате зошто некои жени размислуваат за сè и сешто за време на сексот? Експертите тврдат: затоа што им е досадно! Ако мажот не и пружи целосно задоволство на својата дама во кревет – таа неизбежно ќе помисли на други работи.

Значи, драги мажи, вистинско време е да се зафатите со деловни активности и да научите да ја задоволите вашата дама, така што фотографиите од голите мускулести актери повеќе не и се превртуваат над главата,

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris