Љубителките на пастелни бои ќе се воодушеват: Инспирација за летен маникир во стилот на Јелена Карлеуша

22 јули, 2021
323983_salon-otvaranje-01072021-0064_ff

Пејачката и член на жирито на „Звезда Гранда“ Јелена Карлеуша, по музичката сезона на натпреварувањето, одмара и ужива во летните денови. По неколкуте белградски настапи кои привлекоа големо внимание, а на еден од нив се појави нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, Јелена најчесто објавува фотографии покрај базен, уживајќи во идилата на својот дом.

<p>Jelena Karleuša prošetala je upečatljivi, pastelni manikir, idealan za letnje dane</p>

Покрај завидната колекција на минијатурни костими за капење, Јелена често покажува и за каков маникир се одлучува. Покрај симболот на „турското око“, кој го обожава и со кој се појави на финалето на „Звезда Гранда“, Јелена обожава и шарени, впечатливи нокти во разни бои.

<p>Jelena Karleuša prošetala je upečatljivi, pastelni manikir, idealan za letnje dane</p>

Овој пат, таа реши да ги украси своите (многу) долги нокти со пастелна комбинација на бои, а секој нокт е обоен во различни нијанси кои одлично се вклопуваат.

„Убави нокти“, напишале нејзините придружници.

Како ви се допаѓа нејзиниот маникир?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi