Еве што значи кога МАЖОТ ОБОЖАВА СТАПАЛА? За повеќето жени, овој ФЕТИШ е ГАДЕН, а ова стои зад сето тоа!

9 април, 2021
Screenshot 2021-04-09 205942

Како што жените гледаат во рацете, стомакот или задникот, така и мажите имаат свои омилени места!

Кога мажот сака женски гради, нозе или задник, жените сметаат дека тоа е нормално. Но, што ако го привлекуваат нејзините стапала? Некои жени „не прават врева“ за тоа, а за некои идејата за стапало како фетиш е одбивна.

Всушност, нема ништо особено невообичаено во тоа мажот најмногу да ги сака стапалата на неговата избраничка, ниту пак животот со таков човек е различен од животот со кој било нормален човек.

Што навистина значи тоа дека го привлекуваат нејзините стапала?

Најчесто, тоа само значи дека ужива да ги гледа нејзините стапала, за кои смета дека се привлечни, дека тоа го возбудува. Во нешто поретки случаи, тој исто така сака да го допира, скокотка, да го масира со нив.

Какви стапала се сметаат за привлечни?

Некои луѓе сакаат само боси нозе, додека други сакаат стапала во чорапи или високи потпетици. Малите стапала честопати се ценети кај љубителите на стапалата, иако и оние поголемите не се непопуларни – што е поважно е да бидат тесни, глуждовите и прстите да не се дебели, да нема испукана кожа и стапалата да се негувани (лакот за нокти не е задолжителен, но уредниот изглед на стапалата да).

Статистичките податоци покажуваат дека љубителите на стапала генерално се среќно оженети, а нивните жени се информирани за нивните преференции. Ако овој текст ве натера да се запрашате дали можеби вашиот сакан премногу сака стапала и дали можеби не ги сака вашите, нема причина да се плашите – ако не му се допаѓаа, немаше да биде со вас.

Конечно, ако ве интересира дали има женски љубители на стапалата меѓу славните, одговорот е: има доста!

Меѓу оние кои повеќе не се живи се Гете, Казанова, Бодлер, Енди Ворхол … И меѓу оние кои сè уште уживаат во своите склоности се Квентин Тарантино, Еди Марфи, Хју Грант, Роберто Родригез и многу други.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi