ЈЕЛЕНА ЏОКОВИЌ ШОКИРАНА ОД ИЗЈАВАТА НА НОВАК ЗА НЕА: Кога го кажал тоа?!

29 август, 2021
256901_jelenadjokovic_ls

Јелена и Новак често разменуваат нежни и топли зборови преку социјалните мрежи

Јелена Џоковиќ беше изненадена кога наиде на изјава од нејзиниот сопруг Новак, од пред неколку години.

Сопругата на најдобриот тенисер на светот објави фотографија од социјалната мрежа Инстаграм пред неколку години со изјава на Новак, која целосно ја изненади.

„Фактот дека ја имам Јелена во мојот живот и нејзината љубов ме направи подобра личност“, рекол Новак, кој ја изненади својата сопруга, бидејќи таа не се сеќава кога го рекол тоа.

Jelena Đoković

Јелена воодушевено го сподели ова на својот профил.

– Што?! Кога го кажал тоа? – напиша таа со вљубен емотикон.

Јелена и Новак често разменуваат многу нежни и топли зборови преку социјалните мрежи. Затоа оваа реакција на сопругата на најдобриот тенисер на светот не е изненадувачка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris