Љубовницата на маж ми ми испрати слики од нивната акција, занемев кога видов ЕДНА работа!

5 април, 2021
shutterstock_154610051-2048x1365

Таа на најлош начин открила дека нејзиниот сопруг ја изневерува

Англичанка на најлош можен начин открила дека нејзиниот сопруг ја изневерува, така што неговата љубовница и испратила експлицитни фотографии!

„Јас имам 31, а мојот сопруг 35 години. Имаме две ќерки. Светот ми се сруши кога пред половина година дознав дека мојот сопруг има љубовница веќе една година “, ја започнува таа својата приказна.

 „Веројатно никогаш не би ни дознала за измамата, ако неговата лута љубовница не ми испратеше фотографии од нивниот секс. Речиси повратив кога ги видов тие одвратни фотографии кои очигледно беа направени во нејзината спална соба“, изјавува жената.

„Но, тоа не беше најлошото, ми се згади животот кога видов дека неговата љубовница е дебела, грда и многу постара од мене“, вели Британката и продолжува:

„Кога се соочив со сопругот, тој рече дека имале секс само еднаш, но кога на сликите му покажав различни датуми, тој ја смени приказната и рече дека имале афера една година, но дека сега е готово.“

„Бев лута како рис што ме изневерил, но не ми се верува дека имал афера со некоја толку одвратна. Многу се грижам за својот изглед и мислам дека сум во добра форма. „Откога дознав за прељубата, не дозволив сопругот ни да ме допре, а камоли нешто друго“, изјавува Англичанката.

„Да бидам искрена, по раѓањето на мојата помлада ќерка, изгубив интерес за секс, додека тој секогаш имаше висок сексуален нагон. Дури ме праша дали сум за „отворен брак“ или за свингер забави, но јас одбив затоа што тоа воопшто не ме привлекува “, објаснува жената.

„Ми рече дека му недостасува сексот, но како да се преправам дека го посакувам. Каде да тргнам од тука? Не сакам да го изгубам семејството“, заклучи Британката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi