НЕ, ТОЈ НИКОГАШ НЕМА ДА ЈА ОСТАВИ ЖЕНАТА ПОРАДИ ВАС! Проблемот на вечните љубовница

7 мај, 2021
19dc0ff9bb0334d8-1024x681_1000x0 (1)

Во една од песните на Цеца се вели: „Помини на црвено со мене, ќе биде мое што е нејзино“.

Но, во животот не е така. Њубовницата главно е во исчекување оженетиот маж да најде време да ја види и се надева дека еден ден ќе го напушти семејството. Но, во повеќето случаи, тој никогаш не го прави тоа. Зошто? Бидејќи веќе има сè што му треба – семејство во кое неговата сопруга готви, мие, пегла, заедно ги воспитуваат децата, а љубовницата е тука за да помине време без обврски. Сè е како што треба. Нема причина да се разведува и да си создава проблеми и трошоци. Многу ретко се случува мажот да ја напушти својата жена поради неговата љубовница. И, ако навистина сака, верувајте дека ќе може да најде начин.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi