ОВИЕ СЕ НИВНИТЕ НАЈЧЕСТИ ОДГОВОРИ: Мажите ова го прават во сексот, а жените тоа го презираат!

25 февруари, 2021
shutterstock_1021844047_400x0

Знаеме колку е потребна искреност и отворена комуникација за врската.

Знаеме колку е потребна искреност и отворена комуникација во врската, но кога станува збор за секс, само помудрите ќе му кажат на партнерот што ги мачи.

Британското списание „Метро“ спроведе анонимно истражување меѓу жени во кое откриле што прават нивните партнери во кревет, а тоа воопшто не им одговара.

Ова се најчестите одговори:

 • Ужасно ме нервира кога ќе се обиде да изведе некоја чудна поза што ја виде во порно филм. На крајот, се кршам цела, и тој е убеден дека тоа е најдоброто нешто што го стори.
 • Кога сум на него, тој само зјапа во мене и тогаш мислам какво лице да составам. Затоа, само ги затворам очите и се надевам на најдоброто.
 • Кога ме замолува да му ставам кондом користејќи ја устата.
 • Момците мислат дека е многу секси кога ќе ве плеска по задник. Тогаш само сакам да го ѕвекнам.
 • Кога ќе ме замоли да направам стриптиз (што секогаш е непријатно).
 • Кога одолговлекуваат затоа што сакаат прво да доживеете оргазам. Ако продолжите вака, ќе почекате.
 • Најлошо е кога среде предигра, без предупредување, ќе го стави прстот ‘ таму позади’.
 • Мразам кога тој сака орално да ме задоволи наутро, и токму тогаш се чувствувам најмалку привлечно и валкано.
 • Тие ги ставаат прстите таму каде што треба и не треба, како да свират на инструмент.
 • Кога суптилно ќе се обидат да имаат анален секс без прашања и без лубрикант. Нема тоа туку така само да се лизне внатре!
 • Претерано грицкање и стискање на брадавиците.
 • Силно повлекување на косата. Тогаш сакам да врескам.
 • Она кога момчето сака поза 69, но инсистира да биде горе така што буквално се гушиш под него.
 • Кога ќе ја прескокнат предиграта и ќе помислат дека ќе доживеете оргазам во рок од 27 секунди. Како не!
 • Кога тој сака да ејакулира на лицето, и сè ќе заврши во коса и очи.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi