Овие sвезди не се срамат од својата сексуалност: Зборуваат за нивните фетиши, отворени врски …

3 мај, 2021
untitled-design-17_VEAFyRG

Некои сакаат отворени врски, а некои внесуваат трети лица во спалната соба за да го зачинат сексот. Една актерка има фетиш на пазуви, а некој сонува да има секс во автомобил.

Овие светски познати sвезди отворено зборуваа за својата сексуалност во интервјуа. Понекогаш се чинеше дека зборуваат за тоа бидејќи станува збор за тренд, но некои од нив тврдат дека со задоволство експериментирале …

Кристен Стјуарт

Добро, ова е малку чуден фетиш, но очигледно Кирстен го сака тоа – маскалагија. Иако звучи како некоја чудна болест на гениталиите, тоа во суштина е фетиш на пазуви во кој луѓето уживаат да ги лижат истите.

– Боже мој, јас сум толку заљубена во мојот дечко. Сакам како мириса. И тој мене. Како, тој сака да ми ги лиже пазувите. Не ја разбирам таа опсесија со исплакнување на мирисите. Тоа е мирисот на некој што го сакате. Не мислите ли дека тоа е целата поента? – изјави Кирстен за британскиот Вог додека се одеше со тогашното момче Руперт

Скарлет Јохансон

Скарлет сакала секс во автомобил уште од тинејџерска возраст. Ризикот да ве фатат, магливите прозорци и паркирање на место каде што некој ќе помине покрај вас, е само дел од возбудата што доаѓа со сексуалните односи во автомобил. Барем така вели оваа популарна sвезда, пренесува порталот Онедио.

– Мислам дека сексот во автомобилот е секси. Кога сум лошо расположена и сакам да направам нешто лудо, малку чудно и секси – задното седиште во автомобилот би бил одговорот на моите аспирации “, изјави актерката за американскиот Плејбој

Бијонсе и Џеј Зи

Долго време се шушкаше дека моќниот пар понекогаш ‘настапува’ како трио, канејќи убави дами да учествуваат во нивната забава во спалната соба.

Кристина Агилера

Според некои избори на гардероба на Кристина, овој фетиш може лесно да се претпостави – Кристина е една од оние луѓе кои сакаат кожа и латекс и обожаваат „костимиран“ секс.

  – Јас навистина ја сакам фетиш опремата, и се чувствувам моќно во латекс. Дали некогаш сум го намалил доживувањето? Никогаш! Па, можеби кога бев бремена. Тогаш немаше латекс – изјави Кристина за американскиот магазин Q.

Џастин Тимберлејк

Џастин изгледа е егзибиционист. Неговата верзија на егзибиционизам сепак е малку хаотична. Џастин сака да ја повлече сопругата Џесика Бил настрана среде концерти за брз секс пред да мора да се врати на сцената.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi