Жени ги споделиле заблудите на момците за време на сексот кои ги научиле од порно филмовите

18 март, 2021
7cfa458b551c9b57db3564604d42761c2e42907e_articlemain

Можеби момците се едноставно наивни, а можеби и порно актерките се навистина толку убедливи.

Ние ги издвоивме најчестите и бизарни заблуди за момците на кои можеме да им се заблагодариме на страниците за возрасни.

1. „Тие мислат дека ќе доживееме оргазам со две минути чиста пенетрација“.

via GIPHY

2. „Мислам дека сите можеме да се согласиме за редовниот недостаток на воздишки кај мажите. Не знам зошто се обидуваат да бидат толку тивки. Зарем тие не знаат дека нивното воздивнување нè чуди страшно? “

3. „Јас навистина не ја разбирам поентата во плескање на пенисот. Може ли некој да ми го објасни тоа? “

4. „Еднаш момче почна да ми ја удира брадавицата со јазик како вознемирен гуштер на стероиди“.

5. „Какво порно гледаат што мислат дека мораат да бидат ужасно агресивни со прстите? Полека! “

via GIPHY

6. „Забрзајте откако ќе им кажете дека нешто е добро за вас и дека не запираат. Кога велам добро, не менувај ништо! “

7. „Сакам кога ме прашуваат:„ Колку е најголемиот што некогаш си го видела? “Што ти е гајле? Не дојде на натпревар“.

8. „Давење без претходно предупредување. Само затоа што е порно тренд, не значи дека сакам да се борам за воздух за време на сексот. Зошто едноставно не прашуваат пред ваквите потези? “

9. „Премногу валкан разговор. Не барав секс со нарација “.

10. „Навреди како„ курва “ како дел од „секси говор“ уште пред да прашаат дали ни се допаѓа ваква игра. Во мојот случај, тоа значи летање надвор од станот“.

via GIPHY

11. „Фаќање на нечија глава како фудбалска топка пред да им свршите во лице или уста без предупредување. Првиот (и последен) пат кога ми се случи, навистина не бев подготвена“.

12. „Мислата дека веднаш ќе бидеме расположени и подготвени за секс. Пенетрација без никаква предигра и воопшто време да се влезе во такво расположение. НИ. ТРЕБА. ВРЕМЕ.”

13. „Влечењето на косата како уздите на див коњ веднаш го убива расположението. Момците во порно филмовите ги држат девојките за коса, така што фотоапаратот добро им го фаќа лицето. Кога момците го прават тоа за време на обичен, вистински секс, запомнете дека во 9/10 случаи одите на нерви и веројатно ќе имате сметка од мојот хиропрактик “.

14. „Внимателно проучување и коментирајње на мојот анус додека сте од позади. Што е секси во сето ова и во кое сценарио ??? “

via GIPHY

15. „Плукање по гениталиите. НЕМОЈТЕ. Или барем не пред да прашате дали е ОК “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi