Машина за перење или покрив на зграда? 4 возбудливи места за секс кои ќе го направат вашиот љубовен живот поинтересен

13 октомври, 2021
329212_seks-shutterstock-773995387_ff

Ако ви е здодевно да имате секс на исто место, изберете едно од овие четири места или оставете ја фантазијата да работи па инспирирани од нашите предлози, измислете нешто ново.

Многу љубовници секојдневно уживаат во сексот, и на тој начин се впуштаат во измислување нови места за водење љубов. Со текот на времето, удобноста на креветот станува здодевна опција, па алтернативите стануваат добредојдени. Користете ја имагинацијата и смислете нови места, а ние ви носиме четири предлози што можете да ги искористите:

1. Машина за перење

Ако не сте го пробале ова место за секс, подгответе се за дополнителен вид вибрации додека водите љубов. Кога центрифугата е вклучена, препуштете се на ситуацијата и уживајте.

2. Покрив на зградата

Ако ви треба авантура во животот, тогаш изберете ја највисоката зграда во соседството, за да не ве видат другите соседи од горните катови, и препуштете се на облаците и уживајте на покривот.

3. Кабина во бутик

Кога ќе најдете бутик со доволно голема кабина, можете да го користите за да водите љубов со вашиот партнер внатре. Внимавајте да не бидете бучни, бидејќи другите клиенти може да ве слушнат. Исто така, огледалата ќе ви пружат посебно задоволство.

4. Канцеларија на работа

Ако работите во своја канцеларија, тогаш е време да се релаксирате и да се опуштите, бидејќи имате можност да исфрлите се од вашата работна маса како во филмовите и да се препуштите на задоволството, бидејќи на секого му е потребна релаксација од работата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris