Мажи обрнете внимание на однесувањето на вашата дама: АКО ГО ПРАВИ ОВА, ТАА СЕ ПОДГОТВУВА ЗА ТРОЈКА!

27 март, 2021
157121_adult-2807096-1920_f

Голем број на мажи и жени не се осмелуваат да пробаат што замислуваат и што ги возбудува, како на пример тројка. Оваа фантазија може да го зачини љубовниот живот, но може да донесе и многу непријатности, доколку партнерите не се подготвени за тоа.

Многу е подобро да направите мали чекори кон слушање на сексуални соништа и да ги слушате потребите на вашиот партнер. Ако вашата сопруга долго време сонувала за тројка, ова се знаци дека веројатно е подготвена да направи голем чекор.

Таа е подготвена да ги открие своите фантазии

Првиот чекор кон можноста за секс во тројка е отворен разговор, кој ќе вклучува експлицитни детали. Кажете си си ги фантазиите и дознајте дали вашите афинитети се совпаѓаат. Ако не е подготвена да зборува за нејзините „валкани“ детали, веројатно не е подготвена за тој чекор.

Сака да гледа како флертувате

Ако не може да издржи да ве гледа како флертувате со други жени, заборавете на „тројката“. Меѓутоа, ако двајцата се возбудувате гледајќи се како флертувате со други луѓе, тоа се добри сигнали дека работите ќе се одвиваат како што планирате за време на тројката.

Отворена е за нови еротски авантури

Сака да испробува нови секси играчки, ужива во секс на отворено или не отфрла нови „зачини“ толку лесно. Ова е многу важна ставка пред трето лице да си легне и важен индикатор дека е подготвен да проба нешто ново.

Гледа филмови за возрасни

Не сите жени сакаат порно филмови, но ако вашата партнерка понекогаш ја гледа оваа содржина со вас, има големи шанси да е подготвена за „тројка“.

Не се натпреварува со други жени

Ќе видите како реагира на другите жени и дали ѝ пречат оние што изгледаат добро. Ако вашиот партнер се плаши од присуство на друга жена и почне да се чувствува лошо затоа што ја смета за поубава и попривлечна, ќе има непотребна конкуренција и напнатост за време на сексот, што ќе има лошо влијание врз текот на вашата омилена фантазија.

Има сексуална самодоверба

Многу жени имаат проблеми со сексуалната самодоверба, па секоја осуда или критика во врска со сексот ќе ве оддалечи од намерата да имате тројка. Жените кои имаат самодоверба во кревет го сакаат своето тело кога се голи, немаат проблем да покажат чувства и подготвени се да експериментираат, што е одлична основа за воведување на трет партнер во сексуалниот живот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris