На оваа жена сè и оди како што треба: Уште еден стајлинг за чиста десетка, во режија на Ирина Шајк! (ФОТО)

30 јануари, 2021
240763_irina_ls

Ирина Шајк успева да ги израдува модните критичари секој ден. Овој пат, таа ни даде одличен предлог за лежерен стајлинг во кој можеме да одиме на работа или да прошетаме малку низ градот.

Во списокот на бои кои се во тренд, виолетовата боја зазеде високо место, така што овој избор е полн погодок. Покрај тоа, палта со нагласени рамена се исто така многу популарни.

Irina Šajk, moda, kaput, ljubičasti kaput


Кога имате едно вакво ефективно парче, доволно е да носите класични фармерки и блуза и подготвени сте.

Ирина се грижи за сите детали, па маската ја вклопи во стајлингот.

Irina Šajk, moda, kaput, ljubičasti kaput
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris