Стилски трик на ЕЛИЗАБЕТ ТЕЈЛОР: Потребен ви е само еден моден детал! (ФОТО)

3 март, 2021
243281_profimedia0583498795_ls

Повеќето од нас ја паметат по убавината, но и по одличните улоги што ги играше во филмот. Кога зборуваме за стилот на облека, издвојуваме туники украсени со скапоцени детали, кои таа ги носеше во зрелите години.

Можеме да и припишеме следење на трендовите за време на нејзината богата кариера, а во следниот текст ќе обрнеме внимание на еден моден детал, што е многу применлив. Ако сте изградени како оваа дива, веруваме дека сте желни да видите за што станува збор

Кога подобро ќе ги погледнеме фотографиите, не можеме а да не забележиме дека таа го потенцираше својот струк во скоро секоја пригода. Па така, ременот беше нејзиниот омилен моден детал, кој го користеше за стилизирање фустани, но и панталони, палта, блејзери, па дури и костими за капење! Сосема е јасно дека таа знаеше како да ја истакне најубавата работа на сликата. На фотографиите што следат, погледнете ги комбинациите што ги издвоивме и уживајте во дневната доза на инспирација.

Elizabet Tejlor
Elizabet Tejlor
Elizabet Tejlor
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi