Викторија Бекам во интересна комбинација на здолниште и кошула: Идеална за преодниот период (ФОТО)

15 септември, 2021
4e7dbf2e39a8cd460d5beb86ad23b29a923e41b1

Викторија Бекам со години негува еден стил, а го пренесе и во колекциите што ги дизајнира.

Креаторката Викторија Бекам, и некогаш дел од позната музичка група, деновиве ја претставува својата есенска колекција. Оваа сезона, исто така, останува во рамките на елеганцијата и класиката.

Колекциите што ги прави и самата ги носи, па направи интересна комбинација на една од фотографиите на Инстаграм. Носеше здолниште што често ќе го гледаме во овој преоден период. Широко е и со малку ѕвонест крој на краевите, што се почесто можеме да го видиме во продавниците. Здолништето е во водечката боја на сезоната – беж.

За горниот дел, таа избра поширока сина кошула со романтични пуф ракави. Како завршница, таа додаде класични салонки во светло жолта боја.

Доколку ви треба нова дневна комбинација, изгледот на Викторија Бекам може да биде инспирација.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi