Модна инспирација: Оделата на Кара Делевињ

14 август, 2021
profimedia-0330943621-790x527

Класично црно, сиво и темно сино, метално, со светки, кадифено, пастелно – Кара Делевин едноставно ги обожава костумите, па најчесто може да се види на јавни настапи. Иако понекогаш ги носи на кошула, елек или обична маичка, некои од највпечатливите верзии се блејзери облечени на гола кожа или соодветна долна облека, па затоа комбинациите на Кара се добар извор на инспирација за дневниот и вечерен изглед.

Оваа Лавица денес го слави својот 29 -ти роденден, па во таа прилика се потсетивме на нејзините комбинации кои совршено комбинираат женски и машки стил, и се одличен извор на идеи за безвременски секси изданија.

profimedia-0330884441
profimedia-0259463506
profimedia-0390643529
profimedia-0478433394
profimedia-0570511013
profimedia-0619732248
profimedia-0619779254
profimedia-0500743035
profimedia-0390640733
profimedia-0342546482
profimedia-0364493700
profimedia-0330835201
profimedia-0390865276
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi