Мора да набавите еден за наесен: Фустанот на Џулија Робертс кој стои одлично на дами со број од XS до XXL!

12 август, 2021
326051_profimedia0416023154_ff

Џулија Робертс е љубител на удобна гардероба. Додека претпочита да ги остави гламурозните фустани за црвениот тепих, славната актерка често носи лелеави макси фустани или секојдневни комбинезони.

Таа беше фотографирана во Еујорк со сопругот Даниел Модера. Инаку, Модер неодамна прошета по црвениот тепих во Кан со нивната ќерка Хејзел за прв пат.

Џулија носеше фустан што секоја жена може да го ископира оваа есен. Тоа е макси-модел, но ќе изгледа одлично за секоја фигура: од XS до XXL.

<p>Mada i dalje traju avgustovski dani, Džulija Roberts je u Njujorku viđena u pravom jesenjem stajlingu!</p>

Макси фустанот со А-линија е секогаш добар избор кога станува збор за улична мода; не само што е удобен, ги крие несовршеностите, туку и лесно се комбинира со различни обувки, или потпетици или патики.

<p>Mada i dalje traju avgustovski dani, Džulija Roberts je u Njujorku viđena u pravom jesenjem stajlingu!</p>
<p>Mada i dalje traju avgustovski dani, Džulija Roberts je u Njujorku viđena u pravom jesenjem stajlingu!</p>

Џулија носеше зелен фустан со долги ракави, а е потпишан од италијанскиот бренд Ottod’Ame. Иако е лето, таа го искомбинира со рамни црни чизми (кои само го покажаа вистинскиот стајлинг што можеме да го носиме кога малку ќе залади). Таа донесе и црна кожна чанта од Луј Витон, модел LV Pont 9.

<p>Mada i dalje traju avgustovski dani, Džulija Roberts je u Njujorku viđena u pravom jesenjem stajlingu!</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi