НАУЧНО ДОКАЖАНО! Ова се најдобрите љубовници! Не е тешко да ги препознаете!

21 февруари, 2021
они

Дамите мораа да одговорат на прашањето: Какви физички карактеристики имале мажите со кои сте имале најдобар секс?

На изненадување на сите, дури 73 проценти од анкетираните жени рекле дека имаат најдобар секс со мажи кои имаат брада.

Психолозите го објаснуваат ова со фактот дека мажите со брада жените ги перцепираат како позрели и машки, што е тесно поврзано со нивното искуство за секс со такви луѓе.

Она што сè уште го имаат најдобрите љубовници, барем според овие интервјуирани жени, се пирсинг, кафени очи, тетоважи и широки раменици.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi