НЕ МОРА ДА БИДЕ „ТЕСНА“! СОВРШЕНАТА ВАГИНА ИЗГЛЕДА И МИРИСА ВАКА: Мажите ги наведоа 5-те најважни карактеристики

13 јули, 2021
gace-vagina

Какви вагини најмногу сакаат мажите? Некои одговори ќе ве изненадат.

Многу жени се грижат за изгледот, мирисот на нивната вагина, без разлика дали усните се премногу големи или премногу мали, дали се доволно тесни таму долу или можеби треба да ја отстранат целата „коса“ од интимниот регион.

Во светот се направени студии за видот на вагината што е најпривлечен за мажите и тие го дадоа своето мислење. Еве кои карактеристики треба да ги има вагината за да се нарече совршена…

1. Да биде секогаш подготвена за секс

“Да бидеме реални. Нашите омилени вагини се оние кои сакаат да имаат секс со нас, и кога ќе заврши, тие сакаат уште.”

2. Да и припаѓам на жената што ја сакам

„Совршената вагина и припаѓа на жената што ја сакам.

3. Да мириса добро

“Се чини дека некои жени во светот не сфаќаат дека нивните вагини понекогаш мирисаат чудно. Треба да се погрижат за тоа”.

4. Да има убаво „уреден тревник“

“Секогаш ме разочарува кога ќе видам целосно избричена вагина затоа што сакам да имам секс со жена, а не со девојче. Мала “писта ” е најдобриот избор – возбудува, открива, примамува и изгледа чисто и уредно”.

5. Да биде чиста

“Можеби звучи грубо, но ако веќе имаме жежок секс, што вклучува многу “душкање” на целото тело и орална игра, без оглед колку сум заслепен од страста не можам да го игнорирам мирисот. Не зборувам за специфичниот мирис што го има секоја вагина, туку за хигиената“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi