Нека ПОЛУДИ по вас: Седум провокативни пораки со кои можете повторно да го ЗАВЕДЕТЕ својот маж

11 октомври, 2021
Muskarac-telefon-seksi-poruke-seks

Мажите, како и жените, сакаат да добијат провокативна порака

Факт е дека употребата на мобилни телефони е во преден план во денешно време. Тие ја олеснуваат комуникацијата, но исто така овозможуваат да ја израдуваме личноста за која се грижиме со една порака во секое време.

Скоро секоја жена сака да испраќа, но и да прима провокативни пораки што укажуваат на флерт. Не постои ништо како возбудата кога вашиот телефон свети со неколку ласкави зборови од личност која ви е важна.

Но, како што минува времето во посветена, долгорочна врска, тие секојдневни пораки испратени од чиста љубов имаат тенденција да се намалуваат во замена за секојдневна комуникација како „Дали го фрли ѓубрето?“ или “Дали знаеш каде се резервните батерии?”.

Не е дека ги сакаме нашите партнери помалку, напротив, се чувствуваме поудобно со нив и не треба да флертуваме и ласкаме. Но, одвреме-навреме треба да се потсетиме дека се уште сме посебни и посакувани. Спротивно на популарното верување, ова не се однесува само на жените.

Мажите сакаат добра ласкава порака исто како и жените, ако не и повеќе, затоа што не добиваат комплименти толку често.

Ако сакате да ги разбудите страстите меѓу вас, кои малку заспале, испратете му една од овие пораки.

1. Дали во последно време ти имам кажано колку си секси?

2. Моментално размислувам за тоа кога за прв пат останавме сами.

3. Ти си тип на маж со кој отсекогаш сум сонувал да завршам.

4. Врати ми на пораката ако сакаш долг, секси бакнеж вечерва кога ќе стигнеш дома.

5. Баш сега размислував за тебе и целосно се изгубив во она што го правам.

6. Не можам да престанам да размислувам за нашиот бакнеж од минатата ноќ, беше толку секси.

7. Едвај чекам да се видиме вечерва. Имам едно мало, секси изненадување за тебе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris