Нема да верувате: Еве што прво помислуваат мажите кога ќе видат целулит на вашето тело!

24 март, 2021
43_1000x0

Скоро секоја жена во светот има целулит (над 90 проценти над 18 години), а ниту спортистите ниту супермоделите не се поштедени.

Тие ги прашале мажите што мислат за целулитот. Како реагираат мажите кога првпат гледаат целулит врз жена? Еве ги нивните одговори:

 • Дали е маснотијата што се гледа на кожата?
 • Маснотијата е таа што предизвикува дупки.
 • И јас го имам.
 • Нормална работа.
 • Не сум сигурен што е тоа, но знам дека создава испакнатини на кожата.
 • Немам идеа. Дали тоа значи дека има прекумерна тежина?
Pomorandža

Тимот постави друго прашање што исто така ги интересира жените … Што прво гледаат мажите на голо женско тело?

 • Веројатно нејзините гради, бидејќи тоа е она што најмногу го гледате. Сепак, најдолго ја гледам нејзината вулва.
 • Нејзините облини – рамената, градите, половината, колковите и нозете.
 • Нејзините тетоважи!
 • Нејзиниот стомак.
 • Нејзините гради.
 • Градите и колковите, зглобовите. Целото лице и вагината.
 • Дали има задник или не.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris