Нема жена на која НЕ БИ И СТОЕЛ ДОБРО: Сека Алексиќ во палто-фустан што е ИДЕАЛЕН за преодното време

1 септември, 2021
326887_seka-aleksic_ff

Пејачката и водителка Сека Алексиќ позираше во парче облека што жените од сите возрасти го обожаваат!

Популарната пејачка Сека Алексиќ, исто така, се обиде и во водителските води во текот на претходната сезона. Имено, таа беше водителка на кулинарското шоу „Мајки и снајки“ на телевизијата Курир, а сега, по успешната прва сезона, следува уште една, па ги покани кандидатите кои го сакаат готвењето да се пријават.

За оваа пригода, Сека избра идеален стајлинг за преодното време, токму да ни ја најави есенската сезона – како со моделот на фустанот така и со неговата нијанса. Сека позираше во кафеав палто-фустан, кој, патем, го обожаваат најпознатите европски дами со стил, како Кејт Мидлтон и кралицата Летиција.

Моделот на Сека е малку широк и суптилно го нагласува деколтето. Таа носеше и многу дискретен ѓердан и права, распуштена коса.

Овие модели се идеални за секоја жена, без оглед на возраста или градбата, бидејќи совршено го покриваат целиот вишок.

Дали носите палто-фустани?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi