НИКОЈ НЕМА ДА Ѝ СЕ ПРИБЛИЖИ УШТЕ ДОЛГО: Оваа жена шета во најексклузивните и најскапите модни парчиња, директно од модната писта!

23 јули, 2021
173883_reu-reuter-peter-nicholls_ls

Ана Винтур, долгогодишен главен уредник на најпрестижниот моден магазин Vogue, е жена која владее со светот на модата без предизвик веќе неколку децении.

Страв и трепет е за сите модни дизајнери, на чии ревии таа седи во првиот ред, секогаш со црни очила за сонце и „набљудува“ … Затоа што, тие велат дека ако Ана излезе незадоволна од ревијата, таа е однапред осудена на пропаст. Но, ако и се допаѓа и го носи моделот од тоа шоу во јавноста, бидете убедени дека скоро секоја славна дама наскоро ќе ја има истата во нејзината гардероба.

Според упатените, таа својата кариера ја изградила како моден уредник, но и како модна икона, внимателно и без избор на средства. За Ана се тврди дека е немилосрден професионалец и секогаш знае што сака. Така е кога е во прашање нејзиниот личен стил …

Ана е, секако, привилегирана што во нејзината гардероба пристигнуваат најексклузивните парчиња облека, чанти, чевли, додатоци од најистакнатите модни куќи, веднаш од модните писти, па може да се каже дека изборот на облека е многу полесен.

Сепак, Ана не го изгради стилот вчера, таа отсекогаш била некој што се истакнувал со својот личен печат, можел да носи одредено модно парче и никогаш не го потчинил нејзиниот личен стил на кој било тренд.

Ја гледавме низ годините во многу фасцинантни модни комбинации и издвоивме некои од нив, кои станаа вирални и за кои се зборуваше најмногу и се коментираше.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi