Нов тренд: Женски костими за капење со машки влакнест стомак (видео)

8 јуни, 2021
nov trend zenski kostim za kapenje

Новиот летен тренд веројатно нема да им се допадне на сите припаднички на понежниот пол, а веројатно и на мажите.

Овој тренд станува сè попопуларен, а тоа е ,,костим за капење со влакна“. Имено, машките влакнести бисти се насликани на едноделни костими за капење, заедно со влакнести стомаци.

Компанијата „Beloved Shirts“ го претстави овој костум минатото лето, па дури и тогаш предвидоа дека ќе стане хит во летната сезона од 2021 година.

Има различни бои, па можете да го најдете оној кој одговара на тонот на вашата кожа, а за да си го дозволите, ќе треба да издвоите околу 40 американски долари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi