Од елегантни фустани до street style варијанти – оди со се! Кожната јакна која Каја Гербер не ја соблекува, а оди со се!

5 октомври, 2021
328899_kajagerberprofimedia0635862079_ff

Црната кожена јакна е класика која тешко дека некогаш ќе се надмине, а супермоделот Каја Гербер е воодушевена од ова парче. Сепак, повеќе од вообичаените моторџиски модели, ќерката на Синди Крафорд сака малку необичен ретро кожен блејзер! Тоа е веројатно наједноставната јакна од овој тип: ретро долга јакна што потсетува на духот на деведесеттите години и е потпишана од брендот Frame.

За прв пат Каја ја видовме во ова парче минатата година, и се чини дека не помина период а моделот да не го носеше од ден на ден.

<p>Popularna manekenka i ćerka<strong> Sindi Kraford </strong>možda ima sav novac, slavu i ljubav dizajnera na svetu, ali to ne znači da će svaki dan nositi novu jaknu. Naprotiv, ona je, kao i većina devojaka na svetu, pronašla praktičan model i ne odriče ga se!</p>

Во текот на пролетта и почетокот на летото оваа година, повторно ја видовме во практична тенка кожена јакна со долги ревери, две копчиња и лажен џеб, и токму кога мислевме дека ќе и каже „збогум“ – еве ја Каја во нејзината омилена јакна! Значи, таа беше фотографирана со ова парче само пет пати во изминатите неколку дена, и го носеше со елегантен црн фустан, со фармерки и со лесни летни панталони … И секогаш изгледаше толку шик!

<p>Popularna manekenka i ćerka<strong> Sindi Kraford </strong>možda ima sav novac, slavu i ljubav dizajnera na svetu, ali to ne znači da će svaki dan nositi novu jaknu. Naprotiv, ona je, kao i većina devojaka na svetu, pronašla praktičan model i ne odriče ga se!</p>
<p>Popularna manekenka i ćerka<strong> Sindi Kraford </strong>možda ima sav novac, slavu i ljubav dizajnera na svetu, ali to ne znači da će svaki dan nositi novu jaknu. Naprotiv, ona je, kao i većina devojaka na svetu, pronašla praktičan model i ne odriče ga se!</p>
<p>Popularna manekenka i ćerka<strong> Sindi Kraford </strong>možda ima sav novac, slavu i ljubav dizajnera na svetu, ali to ne znači da će svaki dan nositi novu jaknu. Naprotiv, ona je, kao i većina devojaka na svetu, pronašla praktičan model i ne odriče ga se!</p>
<p>Popularna manekenka i ćerka<strong> Sindi Kraford </strong>možda ima sav novac, slavu i ljubav dizajnera na svetu, ali to ne znači da će svaki dan nositi novu jaknu. Naprotiv, ona je, kao i većina devojaka na svetu, pronašla praktičan model i ne odriče ga se!</p>
<p>Popularna manekenka i ćerka<strong> Sindi Kraford </strong>možda ima sav novac, slavu i ljubav dizajnera na svetu, ali to ne znači da će svaki dan nositi novu jaknu. Naprotiv, ona je, kao i većina devojaka na svetu, pronašla praktičan model i ne odriče ga se!</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris