Ослободете се од мувлата во бањата: Потребни ви се само две работи, кои сигурно веќе ги имате дома

12 јули, 2021
Screenshot_12

Супер трик

Една Британка открила во група на Facebook како да се ослободитe од мувлата во туш кабината без потешкотии.

Во групата, таа најпрво побарала помош од другите, а по бројните совети, се одлучила за еден што вклучува само две состојки.

Советот што многумина ѝ го предложиле е да остави вата натопена во избелувач на критичните делови, во нејзиниот случај на рабовите на туш кабината. Тоа е она што таа го сторила, а наутро мувлата целосно исчезнала!

Жената била целосно изненадена од резултатот и им се пофалила на сите во групата за тоа како успеала.

„Ова е супер. Се обидов да ставам избелувач неколку пати, но никогаш на памучна крпа“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi