ОТКРИЕНО НА ШТО МИСЛАТ ЖЕНИТЕ ЗА ВРЕМЕ НА СЕКСУАЛНИОТ ОДНОС: Никогаш нема да ви го признаат тоа, но ова е вистина!

5 март, 2021
seks

Еве за што мислат повеќето жени за време на сексуалниот однос!

Ако ја прашате вашата партнерка за што мисли за време на сексуален однос, големи се шансите таа да ви каже „добро за вас, за што би размислувала“ или ќе се обиде да се помрдне и да не ви одговори ништо.

Сепак, едно истражување беше спроведено во Велика Британија, според кое повеќе од половина жени за време на врска со партнер, сонуваат да водат loveубов со некој друг. Ако ви е полесно, личноста за која сонувате е обично позната личност, па затоа не претставува вистинска „закана“ за вас.

Слично е и со другиот пол – додека 62 проценти од жените фантазираат да имаат врска со друг маж за време на сексот, 56 проценти од мажите го прават истото.

Дамите откриле и точно кои мажи им се најчесто во главата додека го прават „тоа“ – Даниел Крег, Бред Пит, Дејвид Бекам, Justастин Бибер, но и разни други познати личности. Мажите, пак, фантазираат за секс со Ријана, Лејди Гага, Кети Пери, Кејт Бекинсејл, ennенифер Анистон …

Друга работа е заедничка и за мажите и за жените – припадниците на двата пола се чувствуваат виновни што мислеле на некој друг за време на врската со партнерот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris