ОВА Е ПАРЧЕТО ОБЛЕКА КОЕ Е БРОЈ 1 ОВАА ЕСЕН: Еве како совршено да искомбинирате oversized кошула!

13 септември, 2021
223113_shutterstock-1382180861_ls (1)

Есенската модна сезона е пред нас, и веќе се истакна едно трендовски парче облека – а тоа е oversize кошула. Ова парче е мултифункционално и можете да го носите со голем број различни аутфити, и со оние што се уште припаѓаат на крајот на летото, и со оние што најавуваат постудени денови. Преголемата кошула е секогаш стилска, практична е за излегување со пријателите, но и за состанок, па дури и за одење во канцеларија, а подолу ви претставуваме шест начини како можете да ја носите. Верувајте ни, нема да зажалите, ова е парче кое веќе го носат сите познати модни блогерки и стилски икони на Инстаграм.

Преголеми кошули и шорцеви

Кошула и миди (сјајно) здолниште

Кошула како мини-фустан

Кошула и машки (boyfriend) фармерки

Кошула во ефективна / светла боја

Кошула во „целосно бел“ аутфит

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi