Овие пет работи не ги сака ниту еден маж, а повеќето од нив нема да ви кажат што се!

22 март, 2021
sssesk

Грицкање на погрешни места

Каснувањето е пријатно, но само на одредени места: ушите се дозволени, брадавиците понекогаш, но пенисот не е!

Порно звуци

Мажите за време на сексот не сакаат да глумите нешто што не сте. Тие ќе бидат повеќе возбудени од вашите длабоки воздишки и меки стенкања отколку од лажни крикови како во порнографија.

Невнимателни движења кога сте горе

Иако им се допаѓа поза кога жената е горе, тоа може да им наштети на мажите ако не сте внимателни кога ќе седите на нив, па затоа ви недостасува. Исто така е сигурен убиец на ерекцијата.

Погрешен ритам

Обрнете внимание на вашиот партнер, на движењата на неговото тело. Важно е да се следи неговиот ритам.

Факултативен разговор

Да се ​​разговара среде акција, ако нема никаква врска со сексот, не е пожелно. Мажите се фокусирани на она што се случува во моментов, а исто треба и вие.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi