Овие три трикови ќе овозможат вашата коса да изгледа беспрекорно во текот на летото! (ФОТО)

9 август, 2021
237417_kkkosapexels-photo-247206_f

Во патната торба, подгответе ги овие три додатоци кои ќе ви бидат потребни за на плажа, но и за вечерни прошетки покрај морето

Сигурни сме дека веќе ги подготвивте најважните работи на вашата листа за патувања – бикини, пешкир за плажа, лесна гардероба… Сега е време за малите детали, а овој пат фокусот ни е на додатоците за коса.

Тие се практични, а благодарение на нив секогаш можете да изгледате шик и кул.

Големи шноли

Тие беа многу популарни во текот на деведесеттите години, а сега повторно се вратија. Направете пунџа или само соберете ја косата, ставете шнола и – тоа е тоа!

Марами

Тие се попрактични за патување отколку сламените шешири, одлично се комбинираат со фустани, и овозможуваат шик изглед.

Траки

Ја тргаат косата од лицето, поудобна замена за венчињата, а ги има во најразлични материјали и дезени.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi