ОВОЈ КАПУТ Е АПСОЛУТЕН ХИТ ВО ЕСЕНСКАТА СЕЗОНА: Еве како да го носите како вистинска трендсетерка!

3 октомври, 2021
lilac-coat-t

Иако со години важеше правилото да носите нешто посмирени и монотони бои во текот на есента, оваа година правилата се менуваат. Оваа сезона, фокусот ќе биде на светли бои и интересни кроеви.

Парчето што ќе доминира на модната сцена дефинитивно е капут со поширок крој кој оди со речиси сите комбинации. Може да се носи со патики, плитки, но и длабоки чизми. Во него, секоја жена ќе изгледа феноменално, а дополнителен плус е што овој модел е исто така многу удобен.

Модните експерти сугерираат дека гардеробата на секоја жена треба да има палто во една од следниве бои: жолта, виолетова или розова.

Според нив, нема жена која не ги сака добро овие нијанси, и ќе донесе ведрина во сивите и дождливите денови. Веќе можете да најдете вакви палта во продавниците, па доколку веќе не сте ги набавиле, набавете си еден од овие модели.

<p>Donosimo vam 6 predloga za stilizovanje bez greške</p>
<p>Donosimo vam 6 predloga za stilizovanje bez greške</p>
<p>Donosimo vam 6 predloga za stilizovanje bez greške</p>
<p>Donosimo vam 6 predloga za stilizovanje bez greške</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris