ОВОЈ ТРИК СО МОЛИВ ЌЕ ВЕ ИЗЛЕЧИ ЗА 1 МИНУТА: Притиснете го ова место и болката целосно ќе исчезне! (ВИДЕО)

7 април, 2021
bol_1000x0

Една корисничка на TikTok покажа трик со акупресура на одредена точка, со што се елиминира болката!

Болките во стомакот често се вистински „пекол“, а за тоа најдобро ќе сведочат жените кои се борат со грчеви во менструацијата. Кога тие напаѓаат, апчињата често не помагаат.

Една корисничка на TikTok покажа трик со акупресура на одредена точка, со што се елиминира болката!

Лесија Мек покажа трик со акупресура на една точка во внатрешноста на увото. Таа користи гума за бришење на крајот од моливот за да го стигне ова тешко достапно „место“ што ја ублажува болката.

Прво масирајте ја едната, а потоа и другата страна, околу една минута, таа се заколнува дека ќе помине болката! А, видеото веќе има десет милиони прегледи и повеќе од милион лајкови!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi