ПИЈАЛОК КОЈ ГО НАДОКНАДУВА МАГНЕЗИУМОТ! Потребни ви се само четири состојки! (РЕЦЕПТ)

6 јули, 2021
397627_x5_f

Освен што пијалокот кој го надополнува магнезиумот е лесен за подготовка, сите намирници се лесно достапни…

Состојки:

25 гр семки од тиква

200 мл бадемово млеко

2 лажици ленено семе

Портокал

Подготовка:

Ставете го лененото семе и семките од тиква во блендер и додадете го портокалот. Додадете го млекото и мешајте околу 30 секунди. Оставете кратко за сè да слегне и да се поврзе.

Освен што лесно се подготвува, сите намирници се лесно достапни, а експертите советуваат да го пиете пијалокот наутро за да уживате во добро расположение цел ден.

Пријатно!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi