Решете се засекогаш од досадните влакна на лицето: Направете смеса од три состојки и ќе престанат да растат!

12 октомври, 2021
image_2021-10-12_065604

Со оваа мешавина, засекогаш ќе се ослободите од досадните влакна.

СОСТОЈКИ:

2 лажици мед
сок од 1 лимон
2 лажици овесна каша

УПОТРЕБА:

Измешајте ги состојките и истријте го лицето кое претходно сте го исчистиле од шминка. Оставете да делува 15 минути и измијте го лицето во млака вода.

Повторете ја оваа постапка 2 до 3 пати неделно. Ако сте доволно упорни, за еден месец би можеле да имате лице без непотребни и несакани влакна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris