СЕ ПРАШУВАТЕ КАКО ДО ВИТКА ЛИНИЈА ПО ЧЕТИРИЕСЕТТИТЕ? Ева Лонгорија сними свој домашен тренинг, кој можете и вие да го пробате!

24 јули, 2021
320876_profimedia0478500879_ff

Светски познатата актерка, Ева Лонгорија, дава се од себе да остане привлечна, витка и полна со енергија и во својата петта деценија, а за тоа има посебен мотив.

Таа не е љубител на спортски сали и групни тренинзи, но поради тоа направи агол во својот дом со спортска опрема, што се користи секој ден.

Ева стана мајка пред три години, а после тоа не остава ништо на случајноста, бидејќи метаболизмот се забавува по четириесет години.

Со оглед на тоа што доби многу прашања во врска со вежбање и здраво јадење, Лонгорија реши да сними домашен тренинг и со тоа да им помогне на дамите кои ја следат.

Актерката нема проблем да го покажува лицето без шминка, со пеги, но и косата проткаена со сиви влакна, па затоа публиката особено ја почитува.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi