Скоро сите жени погрешно го користат шампонот за суво миење! Ова е клучниот чекор

22 јули, 2021
Opera Snapshot_2021-07-22_033938_bestofekurhuleni.co.za

Девојка од Тик Ток објасни како правилно да се нанесува сув шампон.

Бидејќи жените веројатно не знаат како да ја „измијат“ косата со него, ова видео од Тик Ток стана вирално. Жените обично го прскаат овој шампон во форма на спреј, го тријат за да ја обликуваат фризурата, што ја прави нивната коса сува.

Клучот, како што забележува авторот на видеото, не е да го триете шампонот веднаш, туку да почекате околу 10 минути. По користењето на овој шампон, косата треба да изгледа како свежо измиена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi