СЛАБА ТОЧКА ЗА КОЈА СИТЕ ЗНААТ: Мажи наведоа смешни причини зошто понекогаш е вистинска мака да се има пе*ис!

14 мај, 2021
muskarac

Не им е лесно…

Машкиот полов орган е таков каков што е и тој не може да се менува, што не ги спречува да го изразат своето мислење зошто понекогаш е страшно да имаат пе*ис.

На прашањето „што е тоа што најмногу ве нервира околу пе*исот“, поставено на „Reddit“, повеќе од 18.000 мажи анонимно го искажале своето мислење.

На некои луѓе не им се допаѓа тоа што ерекцијата се случува во некои многу непријатни ситуации, други се плашат дека некој ќе ги удри во тестисите… Ним им пречи и големината на гениталиите, и кога ќе се соберат сите одговори , мажите ги наведоа следниве 11 причини како најлоши.

 • Слаба точка за која секој знае.
 • Страшно е иритирачки да се има ерекција буквално без причина. Како да има посебен живот.
 • Мора да носиме тесни панталони за да спречиме да се види преку потенки фармерки.
 • Големината драстично се менува во зависност од температурата. Освен тоа, лежењето на стомак не е најпријатно.
 • Постојан страв дека некој ќе ви го пресече на некој незамислив начин.
 • Мора да го имаме тоа незгодно движење за да го поставиме во удобна положба.
 • Никогаш не знаеме каде ќе паднат првите неколку капки урина.
 • Ладни раце во зима кога треба да уринирате.
 • Дали некогаш сте имале милениче кое инсистира да се гали токму тогаш, а вие не сакате во тој момент? Па, буквално е така.
 • Понекогаш има непријатен мирис, без оглед колку се грижиме за хигиената. Малку бебешка пудра и воздух помагаат.
 • Веројатно најголемата болка за која момчињата размислуваат во пубертетот (и подоцна) – дали е „доволно голем“, иако повеќето немаат причина да се грижат бидејќи нивните гениталии се со нормална големина.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi