СОПРУГАТА И ЉУБОВНИЦАТА СЕ МЕНУВААТ ВО НОВИОТ СТАН НА ДУШКО ВО ТУРЦИЈА: Тошиќ ужива во шармот на ЛУКСУЗОТ, доби и ОБЕЗБЕДУВАЊЕ!

15 февруари, 2021
2451817_stockphotogalatatoweristanbulcitylandscapeaerialview1456998338463_ls

Душко Тошиќ, кој последниот месец игра во Турција за Касимпаш, побара од клубот да му обезбеди сместување во кое ќе живее во иднина. Досега тој беше во фудбалскиот камп, а од оваа недела ќе има на располагање стан каде ќе прима посети кога ќе дојдат сопругата и љубовницата Ана Јовановиќ. Тошиќ се реши на овој чекор како претпазливост затоа што неговата сопруга сè уште тврди дека не ја познава Ана, па е во паника дека некои туристи, кои се повеќе се во Истанбул, не би ги сликале во луксузниот хотел, во кој престојувала поранешната сопруга на Пеџа Близнац до саботата, а тој ја посетил таму.

Челниците на клубот му излегоа во пресрет и пронајдоа стан кој има приватно обезбедување, а целата област е под камери. Според нашите информации, овој комплекс се наоѓа во близина на стадионот на кој тренира Душко два пати на ден. Оазата на мирот каде што ќе живее Тошиќ неодамна е изградена и има само неколку станбени единици.

Зградите се опкружени со борова шума, а базените се изработени во најмодерен стил, па водата тече како река. Ана веќе се врати во Белград со своите пријателки, кои овој пат ги зеде како параван, а следниот пат кога ќе замине во Тошиќ во Истанбул, ќе биде сместена во нивното ново љубовно гнездо, каде што ќе остане неговата сопруга неколку дена.

Да потсетиме, Ана замина со Тошиќ истиот ден кога го потпиша договорот, но по три дена се врати во Белград. Една недела подоцна, таа ги спакува куферите и повторно отиде кај нејзиниот партнер во Турција. За тоа време, неговата сопруга се обидува да ги убеди сите дека нејзиниот сопруг ѝ е верен и дека тој никогаш не ја запознал Јовановиќ.

Тошиќ не можеше да го издржи притисокот, па ја блокираше сопругата на социјалните мрежи, како и нејзините повици и пораки бидејќи не можеше да мирува. Таа го прашува на секој начин да го признае своето неверство, но тој тоа воопшто не го сака. Од друга страна, Ана има разбирање и прави сè за да ги ублажи неговите проблеми со сопругата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi