Дали е можно ?! ПОГРЕШНО пакуваме цел живот – ако вака го свртите куферот, ќе имате ДВА ПАТИ ПОВЕЌЕ МЕСТО ! (ФОТО)

15 април, 2021
pakuvanje kufer

Кој би рекол …

Пакувањето работи во куфер за некого е тортура, а за некого радост, бидејќи тоа значи дека наскоро ќе замине на пат и потенцијално уживање.

Сепак, грижата се јавува кога ќе сфатите дека навистина немате доволно простор во куферот, па затоа ќе почнете да се водите од слоганот „управувај“. За да не земете дополнителни торби или да се откажете да го носите токму оној фустан што сте го намениле за вечерна прошетка, ви донесуваме револуција во пакувањето.

Без разлика дали вашиот куфер е помал или поголем, секако има доволно простор да ги спакувате работите точно како што е прикажано на сликата. Наместо да го поставите куферот на подот, а потоа да ја распоредите облеката на тој начин, исправете го и ќе добиете двојно повеќе простор.

Не веруваш? Па, сликата секогаш зборува повеќе од илјада зборови.

Погледнете сами, еве како изгледа:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi