Три знаци кои откриваат дека мажот е сериски заводник и дека вие сте му само уште една во низата

30 септември, 2021
dreamstime-m-168409865

Женкарот е вешт играч кој научил како да направи жената да се чувствува посебна. Но, првиот знак за аларм е претерување со романтични гестови. Тој сака да ги камуфлира своите недостатоци со нив, а открива  дека има искуство во тоа

1. Избира одреден тип на жена

Женкароте слаткоречен, љубезен и полн со комплименти, и најчесто „лови“ жени кои имаат ниска самодоверба. Со избирање на вистинските зборови, тој само се обидува да го добие она што го сака, а тоа е сексот.

Но, штом ја одвлече жената во кревет, тој губи интерес. Често е придружуван од лош глас, па затоа е најдобро да бидете внимателни со него.

2. Вие сте таа која ја чекал

Сака да претерува и веќе при запознавањето, тврди дека вие сте онаа што го чекал цел живот. Тој веројатно ја кажал таа реченица безброј пати, за што сведочат неговите многубројни врски.

Само сака да ги задоволи своите сексуални апетити, и на првиот знак на неволја бара друг. Влегува во врска многу брзо, ја напушта уште побрзо и ја лечи ниската самодоверба со секс.

3. Знае како ќе се чувствувате посебно

Женкароте вешт играч кој научил како да направи жената да се чувствува посебна. Но, првиот знак за аларм е претерување со романтични гестови. Тој сака да ги камуфлира своите маани со нив и да ја сокрие својата несигурност, а тие исто така се доказ дека тој веќе има искуство по ова прашање.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris