Со ВИЉУШКА до совршен MAKE UP! (ВИДЕО)

4 април, 2021
oci-viljuska

Толку е лесно, а сепак ефикасно.

Речиси и да нема нешто што една девојка нема да направи за убавина, а тоа го докажа и една ТикТок-ерка.

Таа примени трик за контура на носот, на кој не би се сетиле баш сите.

Всушност, девојката зела, ни помалку ни повеќе, виљушка и ја користела за шминка.

Се разбира, сликата секогаш зборува повеќе од 1000 зборови, па погледнете како изгледа во пракса:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris