ВИДЕО: Ова е фитнес програма проследена од Џенифер Лопез, трае само 20 минути и сите можат да ја следат од дома

4 февруари, 2021
јло2

Познатата американска пејачка, танчерка и актерка, Џенифер Лопез изгледа совршено во своите педесетти години. Покрај очигледно добрите гени, овој 20-минутен тренинг е одговорен и за нејзиниот добар изглед. Нејзиниот партнер, славниот бејзбол играч Алекс Родригез, објави видео од неа Јутјуб канал што ја опишува фитнес програмата што ја практикува Џеј Ло, една од најубавите жени во светот. Ло, покрај тоа што има многу добри гени, сака да вежба за да го одржи своето тело во одлична состојба. Тренингот на славните е претежно комплициран и бара скапа опрема, но Џенифер Лопез и нејзиниот партнер Алекс Родригез објавија на ЈуТјуб прилично брза и лесна рутина, што можете да го направите и дома. Сè што ви треба се неколку тегови или шише вода и 20 минути од вашето време.

Прочитајте повеќе на:

https://miss7.24sata.hr/stars/video-ovo-je-fitness-program-kojeg-prati-jeniffer-lopez-traje-samo-20-minuta-i-svi-ga-mogu- slijediti-od-kuce-34383 – пропушти7.24sata.hr

Оваа 20-минутна програма согорува многу калории и вклучува аеробни вежби, како и вежби за сила: 400 метри брзо трчање Сквотови со тегови / шишиња вода (15 повторувања) 10 склекови вежби за раменици со тегови / шишиња вода (15 повторувања) Свиткан ред – вежба за мускул на грб (15 повторувања)

Прочитајте повеќе на:

https://miss7.24sata.hr/stars/video-ovo-je-fitness-program-kojeg-prati-jeniffer-lopez-traje-samo-20-minuta-i-svi-ga-mogu- slijediti-od-kuce-34383 – пропушти7.24sata.hr

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi