ВНУКАТА НА ЛЕГЕНДАРНАТА ГРЕЈС КЕЛИ ПОКАЖА КАКО ТРЕБА ДА ИЗГЛЕДА ЕДНА ДАМА: Оваа модна комбинација е без маана!

6 јули, 2021
253089_sarlotakaziragi_ls

Внуката на Грејс Кели и ќерката на принцезата Каролин од Монако се појавија на коњички турнир во друштво на чичко Алберт во креација со потпис на модната куќа „Шанел“.

Шарлот Казираги, која е позната по своите феноменални стајлинзи, уште еднаш покажа како треба да изгледа една дама. Носеше интересен комплет од бел твид, додека комбинацијата облека ја „зачини“ и со сандали во бело.

Šarlota Kaziragi

Таа е јасен пример дека добриот стајлинг не бара премногу детали или бои. Минимализмот е повторно во мода и овие монохроматски стилови стануваат сè попопуларни.

Šarlota Kaziragi

Освен со совршен стил, таа може да се пофали и со совршена градба, па сè што носи одлично ѝ стои.

Модните експерти не успеаја да пронајдат маана во оваа облека, дали ви се допаѓа?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi