ВО ЦРВЕНО ОД ГЛАВА ДО ПЕТИ: Меган Маркл не престанува да воодушевува со модните комбинации! (ФОТО)

26 септември, 2021
259107_profimedia0634049901_ls

Принцот Хари и Меган Маркл пристигнаа во Њујорк и за прв пат од раѓањето на нивната ќерка Лилибет, одлучија да ги продолжат промоциите и хуманитарната работа, која ја започнаа кога го напуштија кралскиот двор и сите должности.

Славниот пар одлучи да им се придружи на најголемите sвезди во Њујорк на настан организиран за промовирање на вакцинација против корона вирусот. Покрај Меган и принцот Хари ќе учествуваат Елтон Џон, Били Ајлиш, Џенифер Лопез и многу други. Настанот ќе трае цели 24 часа.

Megan Markl, princ Hari

Меган заедно со нејзиниот сопруг Хари ја промовираше својата книга за деца наречена „Клупа“ во училиште во Харлем.

Megan Markl, princ Hari

За оваа пригода, поранешната војвотка од Сасекс носеше интересен комплет во црвена боја. Носеше и црвени стилето чевли. Косата и беше пуштена, а црните очила само го подигнаа целиот стајлинг.

Megan Markl, princ Hari

Како ви се допаѓа ова издание на Меган Маркл?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris