Време е за ПОНЧО: Оваа ЕСЕН може да го носите на неколку начини (ФОТО)

23 септември, 2021
bdd74e6de546d054d93d2b0219a872b09b3add35

Пончо е идеално парче за преодниот рок.

Кога е премногу топло за подебели јакни и палта, а е премногу студено за тенки јакни, време е за пончо – парче што ќе биде во тренд и оваа есен.

Во согласност со тоновите што доминираат во постудените денови, оваа сезона ќе бидат во мода посветли и помеки бои, во омилената малку помодерна карирана шема.

Со пончо можете да направите целосен контраст, но исто така можете да го вклопите со секој ваш аутфит. Која опција и да ја изберете, нема да погрешите.

За материјалот важи само едно правило – што е можно помек и понежен, и што е можно потопол.

Исто така, ова парче може да се носи на неколку начини: со каиш или појас, може да се врзува, а исто така може слободно да се носи, да паѓа или само лежерно да се обгрне.

Еве неколку идеи како можете да носите пончо оваа есен.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris