Анастасија ПУКА од СРЕЌА: Горда на триумфот на Вељко, па проговори и за своето момче Немања Гудељ (ВИДЕО)

9 ноември, 20220
anastasija-6

Анастасија Ражнатовиќ не ги криеше емоциите по победата на нејзиниот брат

Таа беше со својот брат Вељко кој во долг и напорен натпревар успеа да се избори за првото место во крузер категорија, а веднаш по победата откри како се чувствува и зборуваше за своето момче, професионалниот фудбалер Немања Гудељ.

Имено, покрај мајка си Цеца, снаата Богдана, како и нејзиниот внук Жељко, Анастасија од првиот ред го бодреше својот брат и не ја криеше среќата за големиот успех на Вељко:

– Пресреќна сум и премногу еуфорична. После тензиите и стресот, навистина не можев да бидам посреќна – изјави Анастасија. Чувствував дека ќе победи, но повторно има црв на сомнеж. Верувам во него 100% и се покажа дека тоа е оправдано – изјави Анастасија за медиумите.

Со оглед на тоа што од трибините го бодри и своето момче, младата пејачка откри дали подеднакво се нервира и кога игра Гудељ.

-Да. И за тоа се нервирам, но не како кога е боксот во прашање, сепак ова се удари во глава – откри пејачката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber