Ана Корач одлучи да го промени животот од корен: Ја шокираше јавноста со својот потег – „Ве молам да ме разберете!“

9 август, 20220
ana-7

Поранешната учесничка на реалити програмата „Задруга“, Ана Корaч на својот Инстаграм профил откри дека е бремена, а сега направи и еден неочекуван потег.

Имено, Ана се огласи на споменатата социјална мрежа и објави дека некое време нема да ја гледаме во медиумите.

– „Пријатели, би сакала да ја искористам оваа прилика да ве информирам дека ќе се повлечам од Инстаграм и медиумите до понатамошно известување, бидејќи сакам да ја поминам бременоста во мир. Сакам да се посветам на моето бебе, што е можно повеќе. Ве молам разберете ме. Ви благодарам што сте со мене од самиот почеток. Ве бакнувам и ве сакам“ – порача Ана Корач преку Инстаграм.

Со оглед на тоа дека Ана е некој кој обожава внимание, сите беа изненадени од овој пресврт во нејзиниот живот, па се запрашаа која е причината за нејзината одлука и дали е можно бременоста волку да ја променила.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit